Products

Noral Midipan döküm tava, döküm demirden imal edilmiş ve üzeri "patentli özel formül" ile %100 sağlıklı cam ile kaplanmıştır. Kaplaması, özel bir teknolojiyle üretim sürecinin içerisinde dahil edilmiş olup, kesinlikle, kırılmaz, çizilmez, deforme olmaz, gıdanın döküm ile temasına imkan sağlamaz. Üzerinde pişirme işlemi yaparken metal çatal, metal kaşık, metal maşa hatta bıçak ile tavamız içersinde ürünü kesip porsiyonlara ayırabilirsiniz. Dökümün lezzet performansı, dayanıklılığı ve de kullanışlı tasarımı sebebiyle tercih edilmektedir.

ÜRÜN DETAYLARI

Malzeme Demir Döküm
Kaplama İç/Dış Cam Kaplama (Patentli Özel Formül Kırılmaz-Çizilmez)
Belgeler SGS Test Raporu, Kaplama Patenti, Kullanım Kılavuzu
Çap 20 cm
Derinlik 3,5 cm
Ağırlık
Kurşun 0 mg/L (SGS Test Raporu Job No./Report No TR1075236 R1)
Kadmiyum 0 mg/L (SGS Test Raporu Job No./Report No TR1075236 R1)
Kapasite
Kullanım Mikrodalga Fırın hariç tüm ocak/fırın/ızgara araçlarıyla kullanılabilir.
Menşei %100 Yerli
Temizlik ve Bakım Sıcak tavayı temizlemeden önce mutlaka soğutun. Eğer mümkünse tavayı yalnızca sıcak suda durulayın ve nemli bir bezle silin. Tavada daha yoğun kir olması halinde köpüklü suyla yıkayın, durulayın ve kuruması için bırakın. İnatçı ve yapışkan kirleri çıkarmak için sıcak tavayı sıcak suyla doldurun ve 15-20 dakika bekleyin. Ardından her zamanki gibi yıkayın, durulayın ve kuruması için bekleyin.  Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. ürünlerimizi gönül rahatlığıyla bulaşık teli ile ovabilirsiniz, sıcak yada soğuk su ile yıkayabilirsiniz, hemen kurulamanız gerekmez, yıkayıp kaldırabilirsiniz ayrıca başka bir işlem (yağlayıp fırınlamak gibi….) yapmanız gerekmez.
Garanti Süresi 10 Yıl
Garanti Kapsamı Herhangi bir sebeple bozulmuş bir ürün, bedelsiz olarak yenisiyle ya da ürün artık üretilmiyorsa benzeriyle değiştirilir.