STEW PAN

Noral Güveç döküm kapaklı döküm tencere, döküm demirden imal edilmiş ve üzeri “patentli özel formül” ile %100 sağlıklı cam ile kaplanmıştır. Kaplaması, özel bir teknolojiyle üretim sürecinin içerisinde dahil edilmiş olup, kesinlikle, kırılmaz, çizilmez, deforme olmaz, gıdanın döküm ile temasına imkan sağlamaz. Üzerinde pişirme işlemi yaparken metal çatal, metal kaşık, metal maşa hatta bıçak ile tavamız içersinde ürünü kesip porsiyonlara ayırabilirsiniz. Dökümün lezzet performansı, dayanıklılığı ve de kullanışlı tasarımı sebebiyle tercih edilmektedir.

ÜRÜN DETAYLARI

  
MalzemeDemir Döküm
Kaplamaİç/Dış Cam Kaplama (Patentli Özel Formül Kırılmaz-Çizilmez)
BelgelerSGS Test Raporu, Kaplama Patenti, Kullanım Kılavuzu
Çap24 cm
Derinlik9,5 cm
Ağırlık 
Kurşun0 mg/L (SGS Test Raporu Job No./Report No TR1075236 R1)
Kadmiyum0 mg/L (SGS Test Raporu Job No./Report No TR1075236 R1)
Kapasite 
KullanımMikrodalga Fırın hariç tüm ocak/fırın/ızgara araçlarıyla kullanılabilir.
Menşei%100 Yerli
Temizlik ve BakımSıcak tavayı temizlemeden önce mutlaka soğutun. Eğer mümkünse tavayı yalnızca sıcak suda durulayın ve nemli bir bezle silin. Tavada daha yoğun kir olması halinde köpüklü suyla yıkayın, durulayın ve kuruması için bırakın. İnatçı ve yapışkan kirleri çıkarmak için sıcak tavayı sıcak suyla doldurun ve 15-20 dakika bekleyin. Ardından her zamanki gibi yıkayın, durulayın ve kuruması için bekleyin.  Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. ürünlerimizi gönül rahatlığıyla bulaşık teli ile ovabilirsiniz, sıcak yada soğuk su ile yıkayabilirsiniz, hemen kurulamanız gerekmez, yıkayıp kaldırabilirsiniz ayrıca başka bir işlem (yağlayıp fırınlamak gibi….) yapmanız gerekmez.
Garanti Süresi10 Yıl
Garanti KapsamıHerhangi bir sebeple bozulmuş bir ürün, bedelsiz olarak yenisiyle ya da ürün artık üretilmiyorsa benzeriyle değiştirilir.