GRIDD IZGARA

noral gridd döküm izgara

Üretimini yapmış olduğumuz bu model de 40cm*20cm ebatlarında dikdörtgen ızgaramızdır. Bu ızgaramızı da muhteşem bir kaplama (CAM KAPLAMA)ile ürettik.

Izgaramız, ikili ocak üzerine denk gelecek şekilde tasarlanmıştır ve ağırlığı 5,150 gram ile de en ağır ızgaradır. Bu ürün yapacağınız ızgaraya göre 4 ile 6 kişilik bir aile tek seferde, ızgaraları muhteşem mangal lezzetiyle servisi sunma özelliğine sahiptir. Başta şiş kebap, Adana kebap, Urfa kebap gibi uzun şişleri olan ve patlıcan kabak gibi büyük ebatlı veya büyük balıkların tek seferde pişirebilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kömürde yapılan ızgaralarda duman, toz, alev ve kül gibi sağlıksız hatta kanserojen içerikli ortamdan ve pişirme tekniklerinden alıp, ev ortamında sağlıklı ızgaralar sunmak için üretilmiştir. Küçük çaplı işletmeler (büfe, cafe…..) de bu ürünü kullanabilirler. Bahçe ve balkon modelleri ile taşınabilme özelliği olan piknik  gibi faaliyetlerde kullanılabilme özelliğine sahip bir ürünümüzdür. Kullanacağınız alana göre özel tasarımlara da uygundur.

Yan eğimli ızgara çizgileri sayesinde, ürünün yağı ve suyu özel kanallı haznesine yavaş akacağından, pişireceğiniz ürünlerin dış yüzü ızgara edilmiş içi ise kendi suyunda pişmiş iki ayrı lezzeti bir arada sunma özelliğine sahiptir. Kendinden yağdanlığı sayesinde kirlenmeyi önleyici özelliği bulunmaktadır.

Bu ve diğer ürünlerimizi gönül rahatlığıyla bulaşık teli ile ovabilirsiniz, sıcak yada soğuk su ile yıkayabilirsiniz, hemen kurulamanız gerekmez, yıkayıp kaldırabilirsiniz ayrıca başka bir işlem (yağlayıp fırınlamak gibi….) yapmanız gerekmez. Üzerinde pişirme işlemi yaparken metal çatal, metal kaşık, metal maşa hatta bıçak ile tavamız içersinde ürünü kesip porsiyonlara ayırabilirsiniz de. Tüm bu özellikleriyle de Dünya’da muadili yoktur.

ÜRÜN DETAYLARI

Ürün Adı : Gridd Izgara
Ürün Kategorisi : Döküm Izgaralar
Çap : 40cm*20 cm.
Ağırlık : 5,150 g.