MIDIPAN TAVA KARE

noral midipan döküm tava kare

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler içerisinde en küçük  20cm*20cm ebatlarında kare tavamızdır. Bu tavamızı da ihtiyaçtan dolayı, muhteşem bir kaplama (CAM KAPLAMA)ile ürettik.

Tavamız, dökme demir tavalar içersindeki en küçük ebatlardaki tava ve ağırlığı 2.150 gram ile de ebatlarına göre en ağır tava, hafif bir döküm tava sadece tavadır. Her döküm tava denilenlerde demir döküm olmayabilir. Alüminyum veya saç üzerine yoğunlaştırılmış kaplamalar kullanılarak döküm diye sunuluyor olabilir.

Bu tavada 1 veya 2 kişilik ızgaraları muhteşem mangal lezzetiyle hazırlayabileceğiniz mini kare modelimizdir. Pratik sunumlar hazırlarken elimizin altındaki oyuncak gibidir.  Daha az enerjiye ihtiyaç duyar ve daha kısa sürede ısınır ve pişirir. Özellikle acil durumlarda sunumu kurtarıcı olması en sevilen özelliğidir. Kömürde yapılan ızgaralarda duman, toz, alev ve kül gibi sağlıksız hatta kanserojen içerikli ortamdan ve pişirme tekniklerinden alıp, ev ortamında sağlıklı ızgaralar sunmak için üretilmiştir. Bu ve diğer ürünlerimizi gönül rahatlığıyla bulaşık teli ile ovabilirsiniz, sıcak yada soğuk su ile yıkayabilirsiniz, hemen kurulamanız gerekmez, yıkayıp kaldırabilirsiniz ayrıca başka bir işlem (yağlayıp fırınlamak gibi….) yapmanız gerekmez. Üzerinde pişirme işlemi yaparken metal çatal, metal kaşık, metal maşa hatta bıçak ile tavamız içersinde ürünü kesip porsiyonlara ayırabilirsiniz de. Tüm bu özellikleriyle de Dünya’da muadili yoktur.

Isıyı tüm gövdesine yayma özelliği ile kısık ateşte bile harikalar yaratabilirsiniz. Bizce mutfakların hayat kurtarıcısı, olmazsa olmazlarındandır.

ÜRÜN DETAYLARI

Ürün Adı : Midipan Tava Kare
Ürün Kategorisi : Döküm Tavalar
Çap : 20cm*20cm.
Ağırlık : 2.150 g.