NORALPAN TAVA DİKDÖRTGEN

noral noralpan döküm tava dikdortgen

Üretimini yapmış olduğumuz bu model de 40cm*20cm ebatlarında tavamızdır. Bu tavamızı da muhteşem bir kaplama (CAM KAPLAMA)ile ürettik.

Tavamız dikdörtgen olup, ikili ocak üzerine denk gelecek şekilde tasarlanmıştır ve ağırlığı 6,250 gram ile de en ağır tavadır. Tavamızın iç ızgara çizgileri derin ve daha kalın tasarlanarak görseli güzel daha özel sunumlar için dizayn edilmiştir. Bu ürün yapacağınız ızgaraya göre 4 ile 6 kişilik bir aile tek seferde, ızgaraları muhteşem mangal lezzetiyle servisi sunma özelliğine sahiptir. Bu tavamızla diğer ürünlerimize göre daha büyük parça et ve balık ızgaralar hazırlanabileceği gibi sebzelerinde ızgara edilmesinde mükemmel sonuçlar verir. Ürünümüzün otel, restaurant gibi mekanlarda kullanılabileceği gibi kalabalık aileler için de idealdir. Kömürde yapılan ızgaralarda duman, toz, alev ve kül gibi sağlıksız hatta kanserojen içerikli ortamdan ve pişirme tekniklerinden alıp, ev ortamında sağlıklı ızgaralar sunmak için üretilmiştir.

Bu ve diğer ürünlerimizi gönül rahatlığıyla bulaşık teli ile ovabilirsiniz, sıcak yada soğuk su ile yıkayabilirsiniz, hemen kurulamanız gerekmez, yıkayıp kaldırabilirsiniz ayrıca başka bir işlem (yağlayıp fırınlamak gibi….) yapmanız gerekmez. Üzerinde pişirme işlemi yaparken metal çatal, metal kaşık, metal maşa hatta bıçak ile tavamız içersinde ürünü kesip porsiyonlara ayırabilirsiniz de. Tüm bu özellikleriyle de Dünya’da muadili yoktur.

ÜRÜN DETAYLARI

Ürün Adı : Noralpan Tava Dikdörtgen
Ürün Kategorisi : Döküm Tavalar
Çap : 40cm*20cm.
Ağırlık : 6,250 g.