PARILLAPAN TAVA KARE

noral parillpan döküm tava kare
Üretimini yapmış olduğumuz ürünler içerisinde klasiklerimizden biri de 30cm*30cm ebatlarında kare tavamızdır. Bu tavamızı da ihtiyaçtan dolayı tasarladık, muhteşem bir kaplama (CAM KAPLAMA) ile ürettik.

Tavamız, dökme demir tavalar içersindeki en büyük ebatlardaki tava ve ağırlığı 4.350 gram ile de en ağır tava, “hafif bir döküm tava sadece tavadır”. Her döküm tava denilenlerde demir döküm olmayabilir. Alüminyum veya saç üzerine yoğunlaştırılmış kaplamalar kullanılarak döküm diye sunuluyor olabilir.

Bu tavada 3-4 kişilik bir aile tek seferde, balık ve sebze ızgaraları muhteşem mangal lezzetiyle yapabilirler. Kömürde yapılan ızgaralarda duman, toz, alev ve kül gibi sağlıksız hatta kanserojen içerikli ortamdan ve pişirme tekniklerinden alıp, ev ortamında sağlıklı ızgaralar sunmak için üretilmiştir. Bu ve diğer ürünlerimizi gönül rahatlığıyla bulaşık teli ile ovabilirsiniz, sıcak yada soğuk su ile yıkayabilirsiniz, hemen kurulamanız gerekmez, yıkayıp kaldırabilirsiniz ayrıca başka bir işlem (yağlayıp fırınlamak gibi….) yapmanız gerekmez. Üzerinde pişirme işlemi yaparken metal çatal, metal kaşık, metal maşa hatta bıçak ile tavamız içersinde ürünü kesip porsiyonlara ayırabilirsiniz de. Tüm bu özellikleriyle de Dünya’da muadili yoktur.

Isıyı tüm gövdesine yayma özelliği ile kısık ateşte bile harikalar yaratabilirsiniz. Bizce mutfakların olmaz sa olmazlarındandır. Balık ızgarada bir kez çevrilir. İç derinliği 4 cm olup hem kolay kolay tavanın dışına balığın yağının pişerken sıçramasına engel olur hem de fazla derin olmaması ızgara yapacağınız malzemeyi kolay çevirebilmenize, pişme durumunu gözle takip edebilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

ÜRÜN DETAYLARI

Ürün Adı : Parillapan Tava Kare
Ürün Kategorisi : Döküm Tavalar
Çap : 30cm*30cm
Derinlik : 4 cm.